Bielizna męska, damska i dziecięca
o-nas

W roku 2014 dynamicznie rozwijający się rynek tekstyliów oraz widoczne zmiany w oczekiwaniach klientów skłoniły zarząd Spółki do podniesienia jakości naszych wyrobów i wyeksponowania ich nowymi markami – REDO, ALTEDO, LIMIDI.

Od początku powstania naszych marek staramy się aby nasz bielizna była dopasowana do stylu życia klientów i ich osobowości. Jest to możliwe dzięki stałej konsultacji z klientami.

Nasze działania nie są tylko reagowaniem na bieżące potrzeby, ale programowym budowaniem lepszej marki. Lepszej, bo lepiej spełniającej oczekiwania otoczenia, wyprzedzającej je oraz budującej nowe potrzeby.

Zawsze było i jest dla nas ważne, co myślą o nas klienci i całe otoczenie, ich opinie, czyli nasz wizerunek. Od początku powstania marek REDO, ALTEDO, LIMIDI głównym ich założeniem jest przyciągnięcie utrzymanie lojalnych klientów.

Dziś owocuje to tym, że klienci domagają się o nasze marki, polecają je i rekomendują.

Widzimy, że od kilku lat stopniowo zmienia się podejście do zakupów – klienci mają wybór i już nie tylko cena przesądza o ich decyzji lecz stosunek ceny od jakości. Odpowiedzią na te zmiany jest zmieniająca i rozszerzająca się oferta.

Rozwój marek REDO, ALTEDO, LIMIDI przynosi stały wzrost sprzedaży, zysków oraz jest naturalnie skomponowany z rozwojem naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

altedo_logo100.

1

limidi_logo100.

1

redo_logo100.